Warning: Creating default object from empty value in /home/aboutlit/domains/kaunouostas.lt/public_html/wp-content/themes/continuum/functions/admin-hooks.php on line 160

Uncategorized

Kruizai laivu Lietuvoje – realybė


Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/aboutlit/domains/kaunouostas.lt/public_html/wp-content/plugins/sharebar/sharebar.php on line 112 and defined in /home/aboutlit/domains/kaunouostas.lt/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1202

Kruizas Nemuno “Perlu”

Džiugu pranešti, kad nuo praeitos savaitės galime versti naują puslapį Nemuno ir Kauno turizmo istorijoje.  Per pastarąjį dešimtmetį mes matėme vienintelį bandymą atgaivinti turistinę laivybą, kai buvo atgaivintas raketų maršrutas, tačiau tai buvo tik trumpalaikė sėkmė. Tačiau šis įvykis aiškiai pademonstravo, kad žmonės išsiilgę Nemuno ir laivybos ir tikriausiai vedini būtent šios minties UAB “Nemunas Travel” įgyvendino savo projektą pavadinimu “Perlas”.

Iš karto verta paminėti, kad tai tikriausiai pirmasis tokio masto ir paskirties laivas nuleistas į Nemuno vandenis Kaune.   Lenkiu galvą prieš šios kompanijos darbuotojus, nes ši verslo niša vis dar nėra pakankamai ištyrinėta. Šis projektas buvo įgyvendintas tik tikėjimo ir nostalgijos dėka. Ir šiai kompanijai tikrai yra kuo didžiuotis.

„Perlas“ yra vienintelis, tokio dydžio  kruizinis laivas, pritaikytas upėms Lietuvoje. Dviejų denių laivas talpina iki penkiasdešimties žmonių (jeigu planuojate pasiplaukioti kelias valandas), o jeigu sugalvotumėt ilgiau pakeliauti Nemunu, pvz., iki pajūrio, Jūsų patogumui čia rasite kajutes su dušais ir WC, kuriose užteks vietos Jums ir Jūsų draugams (talpina iki dvylikos žmonių). Apatiniame denyje įrengta jauki ir komfortabili bendroji zona su vaizdo ir garso sistema, talpinanti apie dvidešimt žmonių, bei liukso apartamentai bei virtuvėlė.  Ir netgi karštą vasaros dieną Jus malonins vėsa, nes laive įrengta kondicionavimo sistema. Viršutinis denis leis Jums mėgautis šviežiu oru, skania kava, maloniu upės vėjeliu ir Nemuno pakrančių peizažais. Ar gali būti idealesnė vieta Jūsų šventei  – vestuvėms, jubiliejams ar tiesiog kolegų susitikimams neformalioje aplinkoje?  Čia viskas pritaikyta Jūsų šventėms!

Galima dar daug rašyti, koks puikus šis laivas, bet patį autorių pakerėjo jo universalumas. Čia visi ras sau vietos – ir ieškantis užuovėjos kelioms valandoms verslininkai, norėdami nustebint klientus ar partnerius, ir šeimos su vaikučiais išsiruošusios atostogų į pajūrį.

Jus visada svetingai pasitiks patyrusi Perlo komanda, kuri Jumis rūpinsis visos kelionės metu. Tai ir daugiau rasite laive Perlas. Gerų pasiplaukiojimų ir neišdildomų įspūdžių!!!


Fatal error: Uncaught Exception: 190: Invalid OAuth access token signature. (190) thrown in /home/aboutlit/domains/kaunouostas.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1044